Gå til innhold Hopp til søk

FAU

FAU består av en klassekontakt og en vara fra hver av skolens 15 klasser.

FAU ved Heddal barneskole, skoleåret 2015-2016

KlasseNavnVervTelefonEpost

1 a

Linda Halvorsen

Kasserer  94977912 linda_-_halvorsen@hotmail.com
vara Laila Fjelle    97108581 Laila_haugan@msn.com
1 b Åse Gro Staaland Nestleder  90136252 agstaaland@outlook.com
vara Anne Britt Hegna    91327606 venni77@hotmail.com
2 a Camilla Kivle    98899397 camillakivlemotley@hotmail.com 
vara Ingrid Synnøve Flåta    45219355 Ing_flaa@hotmail.com
2 b Magne Tveiten Vara til styret   90600583 magne_tveiten@hotmail.com
vara Marianne Langås    97162747 marila5275@gmail.com
3 a Kjell Arne Schelander    92438759 kjellarne.schelander@gmail.com
vara Kristen Bakken    91664164 kristen.bakken@bama.no
3 b Elisabeth Sletta Larsen    99481717 elisa_bethts@hotmail.com
vara Vera Milena Traaserud    90939850  
4 a Eileen Grønnevik    90022972 eilgronnevik@gmail.com
vara Kjell Arne Schelander    92438759 kjellarne.schelander@gmail.com
4 b Anita Aakre Vara til styret  91871767 anitaakr@nenett.no
vara Laila Fjelle    97108581 Laila_haugan@msn.com
5 a Marianne Halstensen    99503267 marianne.l.h@hotmail.com
vara Lilly Ålykkja    41203593 lillya75@hotmail.com
5 b Lisbeth Stenersen    92618920 lisbeth.stenersen@gmail.com
vara Johan Hammerich    90855882 hammerichjohan@gmail.com
6 a Camilla Slåtta    47306400 camillaslaatta@hotmail.com
vara Hilda Bergskås    99458296 terje.bergskas@nenett.no
6 b Erik Werner Schrøder    48013555 wernersch@hotmail.com
vara Linda Haugan    47278688 linda.haugan@hotmail.com
7 a Cristina Halvorsen  Sekretær  95934085 irisgull@hotmail.com
vara Gro Anita Bergestig    90636236 groab@hotmail.com
7 b Jannicke Bakken  Leder  99006365 jannickebakken@yahoo.no
vara Øyvind Tørre    99006011 oyvind.torre@hotmail.com


Kontaktinformasjon

Heddal barneskole
Heddalsveien 447Veslemøy Eliassen
3676 Notodden

Telefon
35 01 58 10

Mobil
970 53 440

Virksomhetsleder/rektor
Veslemøy Eliassen
veslemoy.eliassen@
notodden.kommune.no

Tlf: 35 01 58 09

Inspektør
Ann-Kristin Selbo Stenersen
ann-kristin.stenersen@
notodden.kommune.no

Mobil: 970 53 442 

Leder av SFO
Lena Larsen - Base 1
lena.larsen@notodden.kommune.no
Runar Moen - Base 2
runar.moen@oppvekst-notodden.no

Telefon SFO
Base 1
35 01 58 15
907 75 093

Base 2
35 01 58 25
970 53 491

picture2

Utviklet av Sem & Stenersen Prokom AS