Gå til innhold Hopp til søk

Ansatte

Ansatte Tinnesmoen skole skoleåret 2017-2018

Liste over ansatte med kontaktinformasjon.

EtternavnFornavnStillingE-post
 Olsen  Torunn

Kontaktlærer 2. kl.

 torunn.olsen@notodden.kommune.no

Hardang Ingebjørg Anette Kontaktlærer 1. kl. ingebjorg-anette.hardang@notodden.kommune.no
Selbo Anita

Kontaktlærer 3. kl.

anita.selbo@notodden.kommune.no
 Haug Heidi Lien Kontaktlærer 4. kl. heidi.lien.haug@notodden.kommune.no
 Kåsa  Tor Olav Aase Kontaktlærer 5. kl. tor-olav-aase.kaasa@notodden.kommune.no
Tørre Steinar Kontaktlærer 6. kl.  steinar.torre@notodden.kommune.no
Ufs Silje Tømmer
Kontaktlærer 2. kl.  silje.tommer.ufs@notodden.kommune.no
Bakken Hege Timelærer hege.bakken@notodden.kommune.no
Nordgård Eirin Kontaktlærer 7. kl.
eirin.nordgaard@notodden.kommune.no
Eide Siri Fiksdal Kontaktlærer 7. kl. siri.fiksdal.eide@notodden.kommune.no
Mohn Viktoria Timelærer viktoria.mohn@notodden.kommune.no
Johannesen Karianne Kasin Timelærer karianne-ingolfsrud.kasin@notodden.kommune.no
Oterholt Hanne Kristin SFO-leder hanne.oterholt@notodden.kommune.no
Aspang Julie Kristin Assistent julie-kristin.aspang@notodden.kommune.no
Engravslia Lena Assistent lena.engravslia@notodden.kommune.no
Kaasa Wenche Haugen Assistent wenche.haugen.kaasa@notodden.kommune.no
Wangen Britt Olaug Assistent britt.wangen@notodden.kommune.no
Abbas Nawfal
Assistent nawfal.abbas@notodden.kommune.no


Kontaktinformasjon

Tinnesmoen skole
Langkåsveien 14
3675 Notodden

Telefon
35 01 52 50

Virksomhetsleder/rektor
Glenn Svarstad
glenn.svarstad@
notodden.kommune.no

Leder for SFO
Hanne Kristin Oterholt
hanne.oterholt@
notodden.kommune.no

Telefon SFO
35 01 52 55
35 01 52 57

picture2

Utviklet av Sem & Stenersen Prokom AS