Gå til innhold Hopp til søk

Fagforeninger i Notodden kommune

Fagforbundet i Notodden kommune

Hovedtillitsvalgt Lisbeth Grønbæk tlf. 9861 8627
E-post:  lisbeth.gronbaek@notodden.kommune.no
Tillitsvalgt Anne Elisabeth Slemmeli  tlf. 4055 0008 
E-post: anne-elisabeth.slemmeli@notodden.kommune.no

Tillitsvalgte i Fagforbundet i perioden 01.03.2017 - 28.02.2018 


FO Notodden (fellesorganisasjonen for barnevernspedagoger, vernepleiere og sosionomer)Tillitsvalgt Heidi Birgitte Haug
E-post: heidi.haug@notodden.kommune.no


Norsk fysioterapeutforbund (NFF)
Tillitsvalgt Kristine Veiding Skevik
E-post: kristine.veiding@notodden.kommune.no

Norges ergoterapiforbund (NETF)

Tillitsvalgt Maryanna B. Haslekås tlf. 35 01 51 75 (permisjon)

Naturviterne
Tillitsvalgt: Jørn Ingar Sanda 
E-post: jorn-ingar.sanda@notodden.kommune.no

Utdanningsforbundet
Tillitsvalgte i Utdanningsforbundet i perioden 01.08.2017 - 31.07.2018.

Norsk sykepleierforbund

Hovedtillitsvalgt:
Willeke van Woerkom
arbeidssted: NOS
tel: 3501 5131, mob: 4157 1402 willeke.van-woerkom@notodden.kommune.no
Tillitsvalgt Legevakt Marianne Hadland
Tillitsvalgt NOS Marie Louise Hveem 

NITO

Tillitsvalgt Anne Sætre Kaasa
Arbeidssted: seksjon teknisk, sentrumsbygg
tlf. 3501 5118    anne.saetre-kaasa@notodden.kommune.no

Den norske legeforening v/Martin Mikkelsen 
martin.lerstang-mikkelsen@notodden.kommune.no



Kontaktinformasjon

Notodden kommune

Telefon
35 01 50 00

picture2

Utviklet av Sem & Stenersen Prokom AS